Profesjonalny makijaż, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto…

Wykonuje: makijaż do sesji zdjęciowej, metamorfozy, warsztaty makijażu, makijaż dzienny, makijaż biznesowy, makijaż wieczorowy, makijaż sylwestrowy, makijaż fantazyjny, makijaż ślubny, makijaż instruktażowy, pokaz makijażu, makijaż na halloween, makijaże okolicznościowe. Możliwy dojazd w dowolne miejsce.

Czym jest makijaż? Po co go robimy?

W czasach wszechobecnej mody na sztuczność większość chyba zapomina o tym co ważne. O swojej naturalnej urodzie i indywidualności. Dla mnie makijaż to sztuka podkreślenia naturalnego piękna, które drzemie w każdej kobiecie. W moich makijażach skupiam się przede wszystkim na Tobie i w naturalny sposób podkreślam Twoje piękno, jednocześnie ukrywając drobne mankamenty urody. Dopasuję makijaż idealnie do Ciebie, do stroju, do okoliczności. Jako fotograf wiem, jak zrobić by makijaż idealnie wyglądał na zdjęciach. Moje makijaże są bardzo trwałe a jednoczenie nie tworzą efektu maski.

Specjalizuję się w makijażu upiększającym.

Korzystam ze sprawdzonych produktów różnych marek; m.in: KRYOLAN, MAC, GLAZEL, INGLOT, KIKO, SLEEK, BOBBI BROWN, MAKE-UP ATELIER PARIS, MAKE-UP FOREVER, ORIFLAME, URBAN DECAY, SMASHBOX, NYX, ITD

OFERTA

Makijaż dzienny – 220 zł
Makijaż subtelny, stonowany i naturalny. Delikatnie podkreślający urodę.

Makijaż biznesowy – 220 zł
Makijaż z klasą, czysty o regularnych liniach, dyskretny i wyraźnie podkreślający rysy twarzy, o harmonijnych barwach dobranych do ubioru i zdecydowanie matowych kolorach podkreślających elegancję.

Makijaż wieczorowy/okazyjny – 250 zł
Intensywny i wyrazisty, z naciskiem na podkreślenie oczu lub ust (lub jednego i drugiego przy mocniejszym typie urody)…

Makijaż sylwestrowy – 250/300 zł
Tego dnia wszystkie chwyty są dozwolone by zabłysnąć. Makijaż świetlisty, może mieć elementy brokatu, cyrkonii, wzorków.

Makijaż do sesji zdjęciowej – 250 zł
W blasku fleszy musi wyglądać idealnie. Jest dużo bardziej intensywny z naciskiem na korektę niedoskonałości i modelowanie twarzy.

Makijaż fantazyjny – od 250 zł
Całkowita dowolność, tworzenie na twarzy dzieła sztuki, niepowtarzalnej wizji zainspirowanej chwilą.

Makijaż ślubny – 250 zł (próbny 250 zł) 
W ten szczególny dzień najważniejsza jest Panna Młoda, makijaż ma sprawić, że będzie wyglądać i czuć się wyjątkowo. Harmonijnie skomponowany z całością, podkreślający jej urodę i charakter oraz dodający blasku. Idealny przed obiektywem i w czasie zabawy do rana.

Makijaż Instruktażowy – 450 zł
Maluję pół twarzy Klientki wraz z instrukcjami i opisem kolejnych etapów, wyjaśnieniem doboru technik i kolorów. Klientka maluje drugie pół pod moim nadzorem. Sesja zdjęciowa w studio.

Pokaz makijażu – 900 zł

Makijaż na Halloween – cena zależy od wzoru jaki wybierzesz – proste formy już od 50zł. Standardowo 120zł. Charakteryzacja od 200zł

SKONTAKTUJ SIĘ